| Derbedeu24 a întrebat:

Sunt baiat si am facut piatra la piept(san ) nu stiu cum sa ma exprim.... Dar am doar 12 ani. a trecut 8 luni deja si arata mai nasol. Sa umflat cercul acela rosu laughing si pe langa el e tare rau. inainte ma durea acum nu ma mai doare daca ating pieptu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Shado15 a răspuns:

Eu zic sa te duci la medic sa vezi ce aiwinking

| Mihay43 a răspuns:

E ceva normal la baieti.