| Cosminel25 a întrebat:

sunt baiat si ma dor pectoralii, sfarcurile sunt inegrite putin, dar sunt si intarite, de ce? Cine imi da un raspuns corect, primeste funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

Banuiesc ca ai cam 13-14 ani la varsta asta se mai intampla din cauza schimbarilor hormonale deci : nu e cazul sa iti faci griji imbraca haine care sa nu te irite la sfarcuri... haine de bumbac...

4 răspunsuri:
| laurici_3736 a răspuns:

Dereglari hormonale, mergi urgent la un endocrinolog.

| ToKen a răspuns:

E posibil sa-ti vina perioada.

| Cosminel25 explică (pentru ToKen):

Cum adica perioada?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu, dar dacă îţi cresc şi ale mele rămân la 36 îmi şterg contul de pe TPU...