| ashmeker a întrebat:

sunt disperat vreau sa ma ingras arat urat mi se vad coastele ce sa fac sa ma ingras? dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-te! Bucura-te ca esti slab. Poti sa faci sport si sa mananci o dieta adecvata si te vei mai implini dar nu incerca sa te ingrasi. Cand esti gras esti cu adevarat urat si nu scapi de asta.

| BiuL a răspuns:

Du-te la sala, lucreaza cu greutati, sa pui masa musculara nu grasime
Poti apela si la un nutritionist.

| selfie a răspuns:

Incearca sa mananci paine des. Nu lua vitamine pentru ca o sa te ingrasi dar cand o sa te opresti din luat o sa te faci tot mai gras si ajungi bila. Apuca-te si de sala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti slab nu esti urat, e opresiv si nimeni nu are voie sa iti spuna asta

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Mai bine te-ai apuca de sala, ca sa iti creasca masa musculara. Daca ti o cura de ingrasare trebuie sa mananci multe produse cu grasimi sau zahar care in exces nu sunt bune.