| anonim_4396 a întrebat:

am 2 metri si 75 de kg dar mi se vad tot coastele si alte oase si arat ca dracu, spuneti-mi ce sa mananc des ca sa ma ingras cat mai rapid(o saptama-doua).

Numai bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Ia vitamine.

| Luana2347 a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai multa mancare de la fast-food si te ingrasi imediat, ai sa vezi.

| Pisique a răspuns:

Cumpără de la farmacie Calciu-zinc-magneziu. Ia câte 3 pastile pe zi și mănâncă produse cu calorii multe. În 1-2 luni se vede diferența. happy

| Stefanu a răspuns:

Mai multa grasime(carne,slanina, etc), dar vezi sa mananci din cand in cand si legume/fructe.

Stima!

| alex942 a răspuns:

Cat mai multe grasimi.

| Costin2011 a răspuns (pentru alex942):

Faza e ca eu nu prea suport grasimile, eu caut mereu sa mananc legume si fructe decat ceva gras deoarece mi-e sila, daca intelegi ce vreau sa spun...

| alex942 a răspuns (pentru Costin2011):

Inteleg si mie mi se intampla la fel...da incearca sa le mananci cu ceva sa nu le mai simti gustu.

| 111111111111111 a răspuns:

Incearca sa mananci multe proteine sau ai face bine sa mergi pe la sala sh sa tragi de fiare...app la sala sa iti cumperi niste batoane de la redis cu proteine o sa te ajute