| mjynhgfbvdc a întrebat:

Salut TPU! Sunt foarte anxios, stresat si ma enervez din orice. Am mai vazut pers pe tiktok ca au cedat psihic si chestii de genu si eu am o frica foarte mare sa nu innebunesc. Cand ma enervez uneori dau un pumn in perete sau cu piciorul in ceva cand sunt singur in camera. Am avut si o perioada foarte stresanta cu liceul, am pierdut foarte multi prieteni si parintii ma streseaza. Am aceasta frica de 1 an aproape si nu stiu cum sa scap de ea. Am zile in care nu ma gandesc si zile in care sunt agitat tot timpul si ma sperii destul de usor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi sa nu dai cu pălăria în cînilaughing asa este acum la modă depresia nu vezi ca toti tinerii sunt depresivi nervosi nebuni, din cauza lipsurilor, nu sunt bani nu sunt locuri de munca bine platite, nu au mincare si bani de gagici de mare de cluburi de scos gagicile la un suc, sau dus timpurile cand scoteau baietii gagicile la un suc o prajitura si le cadeau alea la pat, acum ele vor lux de unde.