| iulianaiuliana a întrebat:

Cum sa fac sa imi crasca sanii? am 12 ani si fetel din clasa mea poarta sutien marimea 0! Ce sa fac sa imi creasca? Fara operatii ceva de genu! Trebuie sa mananc ceva? Dar fara exercitii fizice!

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Fiecare fata se dezvolta in ritmul ei, nu poti grabi cresterea lor. Crede'ma ca intr'o zi s'ar putea ca tu sa ai sani mai mari decat cei ai colegelor tale si nu te mai compara cu altii! Si sa stii ca multe fete poarta sutien sau bustiera cu burete fara sa aiba mare chestie in ele! happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce dracu vrei sa faci cu sanii la 12 ani? pe bune acum? vrei sa iti alaptezi papusile?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Bună asta laughing

| iubaretulcata a răspuns:

Nu au cum sa iti creasca, esti prea mica poate mai tirziu, nu trebuie sa ai un complex cu asta, nu ai ce sa faci, sunt femei mature care nu au sini mari este ceva normal...

| sofstatics a răspuns:

Ia-ti un sutien baga-ti niste soesete acolo si gata. Nu ai nevoie de sani, cu timpul o sa creasca. Daca tu ai niste fete in clas ce sunt dezvoltate, problema lor.