| asdasdasdadadsada a întrebat:

Salut TPU, suspectez ca as avea cancer testicular sau o tumoare testiculara, la ce specializare medicala ar trebui sa apelez? (urologie sau altceva?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu cred ca este vorba de varicocel. Mergi la medicul de familie si spune-i sa iti dea o trimitere la un medic urolog.

| Zuzu1991 a răspuns:

La doctorul de familie... EVIDENT
ala te consulta si apoi te trimite unde in BALARII E NEVOIE
de ce in balarii, simplu, pentru ca vii aici si ceri opinia unora care NU AU HABAR, inclusiv eu (cu spume)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La urolog.