| TrustStyle a întrebat:

Salut TPU,tigara electronica dauneaza?
Ca voiam s-o incerc,dar ma gandeam ca poate ma afecteaza cu ceva,doar asa de forma. Tigari normale nu fumez,si n-am s-o fac vreodata, pentru ca nu vreau sa dau in boli..Mentionez c-am 14 ani si 1.89m.M-ar afecta? ..ca de 3 ani am 2 tigari electronice in casa penttru ca maica'mea si taica'miu le-au cumparat cu scopu de a se lasa,dar n-au incercat-o mai deloc, imi aduc aminte c-a fost vreo 2 mil una.
Deci,cu ce m-ar afecta,mi-ar da dependenta daca doar as pufai-o? fara sa trag in mine, si daca trag in minelaughing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot tragi fum dar e carbon cu mai putina toxicitate si nu prea face bine. O sa-si dea seama parintii cand lipseste una si te vor certa.

| doctorandus a răspuns:

Poti deveni dependent de nicotina (daca pui in ea tabac sau elibereaza nicotina).

| Ciocanciprian12 a răspuns:

Nu dauneaza poti sa tragi in tine nu se intampla nimic ..si parintii mei au ca au incercat sa se lase si au reusit. acum sunt sanatosi tun

| NuIntreba a răspuns:

Nu iti afecteaza cu nimic chiar daca pufai sau chiar daca tragi in plamani.

| aBsoLuT09 a răspuns:

Nu prea au cu ce sa dauneze. Mai ales daca ai una de calitate si nu chinezarie la 20 de lei! Sunt magazine unde ai Tigari Electronice de calitate cum ar fi : King Art