| Polistfever a întrebat:

Salut,TPU unde as putea face un rmn cu substanță de contrast in Timișoara și unde ar fi cel mai ieftin? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Hyperclinina Medilife Timisoara"
https://www.medlife.ro/medici/timisoara/rmn-timisoara/all
Deschide linkul si vezi lisat cu medici. Sub fiecare medic, este o sageata care spune "vezi preturi" si acolo ai listele cu preturi pentru fiecare
Dupa cum vad eu, doar injectai de contrast este 275 lei
La care se mai adauga si pretul pentru fiecare membru, organ, vensa sau artera, pe care vrei sa-l scaneze.