| anonim_4396 a întrebat:

Uneori incepe sa imi tremura anumiti muschi, din senin. Si uneori cand incerc sa bag barbia in piept mi se pune carcel in partea dreapta a barbiei(am si un ganglion acolo) si cand ridic capul partea aceea vrea sa ramana acolo, adica se lasa in jos, nu prea stiu sa explic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine te-ai adresa medicului de famile, posibil sa ai lipsa de calciu/vitamine...
Fa-ti un control si ceva analize.
O seara buna happy