| SkyCracker a întrebat:

NEVOIE URGENTA DE AJUTOR! Ultima noapte nu am dormit prea bine si m-am trezit cu derere de gat in partea dreapta. Mi sa-a mai intamplat. Daca incerc sa inclin capul spre dreapta, ma apuca o durere groaznica. Para as avea un carcel pe toata partea aceea. Stiu ca trece dupa vreo 2-3 zile... dar se poate scapa si mai repede de ea?

3 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Pune comprese calde la locul respectiv. Chiar cel mai bine ar fi un dus fierbinte si sa pui jetul de apa in locul dureros. happy

Succes!

| DroGuleTz a răspuns:

O sa capi de ea usor incearca sa iti masezi acea zona usor si roteste capu apoi da cu o crema si puneti un fular ca sa aiba gatul caldura te vei face bine repede ai eu am patit-o de multe ori dar mama m-a invatat sa fac asa si mi-a trecut sper ca te-am ajutat pup dolcik sa ai grija de tine big grin

| TeddyMaria a răspuns:

Probabil ai dormit cu capul pe perna si nu ai stat drept... Mi s-a intamplat si mie si nu e ceva grav...Nuti fa grijiwinking

Bafta!