| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati intr-o problema mai delicată. Fara comentarii rautacioase, am nevoie de un sfat.
Dupa un contact sexual mai intens a aparut o vanataie pe partea superioara a peninsului ce nu include baza sau vârful, nu s-a auzit nimic la contact nu doare, nu e umflat.
Problema este ca vanataia s-a intensificat si miie urat sa merg la urolog.
A mai avut cineva incidentul asta? Ce ar fi de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi sigur si convins ca respectiva ''vanataie'' va dispare in urmatoarele cateva zile. Sanatate!

| AndreeaDewa a răspuns:

Nu ai nimic, o sa iti treaca in 2/ 3 zile bafta

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la urolog! Pare a fii grava situatia ta si funcionalitatea penisului va avea de suferit in viitor... vezi sa nu ramai impotent.
Fugi la medic, de urgenta!