| astoica a întrebat:

Bună TPU,
Am nevoie de un sfat. De câteva zile, mai precis de 4, mi-a apărut un coș/neg pe penis. Sunt disperat, chiar nu știu ce sa fac. Nu mă deranjează/doare, dar mi-e frică să nu fie ceva grav. E localizat puțin mai jos de jumătatea penisului, rotund spre oval, de culoarea pielii, si cu vârful maro(care bănuiesc că e sânge închegat, deoarece am încercat să îl sparg când a apărut, dar nu am reușit.). Menționez că nu e cazul de vreun virus, sau boală cu transmitere sexuală, pentru că sunt virgin, și NU AM AVUT NICIUN FEL DE CONTACT SEXUAL. La capitolul igiena sunt foarte-foarte-foarte atent, deci nu cred că e nici asta problema. Vă rog să mă ajutați cu sfaturi, tratamente, si așa mai departe, deoarece sunt disperat. Vă mulțumesc, și vă urez o zi bună.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă cu tetraciclină crema ca sa se vindece sau cu pudră Baneocin, daca nu se vindeca poti incerca tetraciclina pudră si dai pe coșuri si trebuie sa te vada un medic urolog sa i ti dea tratament potrivit.

| astoica explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc. Crezi că e ceva grav?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru astoica):

Nu sunt medic nu am deunde sa stiu, tu trebuie sa mergi la un medic urolog sa vada ce ai acolo.