| userunu1 a întrebat:

Vara aceasta am stat mult pe afara si m-a prins soarele pe maini si pe spate, si de un timp a inceput sa mi se beleasca pielea si mi-a ramas pete. Daca imi puteti spune cum sa fac sa scap de aceste pete.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca niste crema cicatrizanta (Cicatrizin) sau ceai de musetel pe care il aplici pe piele.
Bafta!

1 răspuns:
| CMaria21 a răspuns:

Incearca sa nu te mai expui la soare si daca vezi ca raman pese/semne mergi la dermatolog!