| Dobrinx a întrebat:

vreau sa imi maresc masa musculara si am auzit de "Creatina", vreau mai multe detalii, adica unde gasesc sa cumpar, cat costa, si cum trebuie sa administreaz.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Creatina retine apa in muschi atat nu creste nimic, muschi se refac zilnic daca tu bagi sport intens corpul da niste celule mai puternice simplu

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masa musculara o poti creste doar prin exercitiu fizic intens asupra muschilor respectivi si o dieta adecvata formata din proteine (carne, oua).

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Nu prea știu despre cel "ingredient" dar dacă e ca și steroizi mai bine zici pas.
Poți sa mărești masa musculara eficient prin impunerea unui regim.
Bafta la sala.