| Emiiicrazy a întrebat:

Vreau sa ma ingras si eu.Am 1.58 si 34 de kg.Si vreau sa fac 40 de kg.Cam in cat timp ma pot ingrasa atat? Sau ce trebuie sa mananc, si cate mese trebuie sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Demonakita a răspuns:

Mananca carne oua lapte si cam orice produs care contine grasimi.Mesele poti sa le iei cand ai tu chef. Spor la ingrasat big grin. FUNDA?

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Trebuie să vezi un endocrinolog, mai mult ca sigur ești în creștere nu ai mai mult de 13-14 ani. De aceea trebuie văzut un medic!