| Feelings a întrebat:

Ca sa ma ingras trebuie sa mananc repede sau incet? Daca mananc repede imi pierd mai repede foamea? Si da, stiu ca pentru a ma ingrasa trebuie sa am mai mult de 3 mese pe zi.

5 răspunsuri:
| Feelings explică:

As vrea raspunsuri la intrebare, nu informatii despre ingrasare :I. Multumesc :I

| Latinmoon a răspuns:

Nu conteaza daca mananci repede sau incet asta nu ingrasa sau slabeste. Mananca in mod normal al vitezei pentru ca te poti inecabatting eyelashes.
Ca sa te ingrasi trebuie sa papi mai multe dulciuri, grasimi si paine.
Bafta! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii happy, incearca sa mananci cat mai mult Fast- food, dulciuri si prajeliwinking!

| moneantonella a răspuns:

Te ingrasi daca mananci mult repede si nu faci miscare peste 7 mese pe zi copioase funda?

| OnStepToDie a răspuns:

Nu neaparat, ca sa te ingrasi trebuie sa ai niste mese consistente. Poti sa ai 3 mese pe zi, dar sa mananci pana te saturi happy