| symplw a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la subofiteri si la fisa medicala imi face si radiografie la plamani. Cum pot face sa nu se vada ca am fumat? sau se vede? Fumez de vreun an jumate, dar nu cine stie ce. Uneori cateva tigari, uneori deloc. Nu sunt dependent. Nu am mai fumat de o saptamana si nu am nimic, dar nu vreau sa se vada nici pe plamani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Se vede dar nu-i bai. Multi dintre ei fumeaza. Si eu am fumat cand am intrat in aramata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se vede nu ai tu ce face, spera doar ca nu ai fumat destul inca