| adibl a întrebat:

Daca am fumat 3 tigari si nu mai fumez de o saptamana si azi ma duc sa fac analize la plamani se vede?

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Da, la orice om se putin, dar asta nu inseamna ca a fumat el, poate a inspirat fum, e ok, doar nu esti fumator de ani de zile, nici 10 pachete de tigari nu se vad asa tare.

7 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Nu, stai linistit.

| adibl explică (pentru Public22):

Esti sigur?

| Public22 a răspuns (pentru adibl):

Da, la orice om se putin, dar asta nu inseamna ca a fumat el, poate a inspirat fum, e ok, doar nu esti fumator de ani de zile, nici 10 pachete de tigari nu se vad asa tare.

| SimiiiSimona a răspuns:

Da, se vede. Și chiar dacă nu fumai tu, și stătea cineva care a fumat lângă tine, era ca și cum ai fi fumat tu.

| Bl0nduRize a răspuns:

Poti fuma si 1 an de zile fara sa se vada depinde de plamani tai de organism.

| adibl explică:

Esti sigur?

| 87aspire a răspuns:

Nu se vede dar poti sa bei niste lapte deoarece curata plamanii.

| mariusbarbu a răspuns:

Nu cred ca se vede daca ai fumat doar trei tigari.