| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa va intreb daca are ceva daca am oasele pelviene cam proeminente adica sunt orientate putin mai inainte decat ar trebui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Antimanele104 a răspuns:

Asa,si care este problema? Te dor cand mergi sau stai in sezut sau esti doar complexat de parerile celorlalti despre tine? Daca este prima varianta, mergi degraba la doctor. Daca e a doua, atunci nu trebuie sa iti faci nici o grija despre "ceilalti", atat timp cat esti sanatos si imaginea ta nu face rau nimanui(nici nu vad de ce ar face rau asa ceva). Asta esti tu, si esti frumos asa cum esti, nu cum vor altii sa pari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat si ceilalti mi-au spus ca am soldurile prea mari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dau funda pentru cel mai bun raspuns