| collapse2001 a întrebat:

Tremurarea corpului, in principiu in zona coloanei, poate avea legatura cu lipsa de somn? Uneori simt ca nici nu mai stiu sa merg, cand merg simt un discomfort in zona lombara si sacro coccigiana. Pun piciorul foarte brusc pe asfalt, parca cad, si mergi intr-o parte. Mai este enervant ca si atunci cand incerc sa ma ridic din pat sau sa ma intind dupa telecomanda imi tremura acea zona, de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate ca ar fi mai bine sa mergi macar la medicul de familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai postura ok? Cel mai bine ar fi sa mergi la medic.

| Claxon987 a răspuns:

Este probabil o problema de echilibru, care este gestionat de urechea interna