| myhaelasweety a întrebat:

Salut tuturor. De la un timp au inceput degetele de la miini si picioare sa mi se miste singure raspundeti-mi va rog frumos de ce! (cu un an in urma am fost muscata de o capusa)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Nu are neaparat legatura cu muscatura de capusa, dar e cazul sa te programezi pentru o consultatie la Neurologie.

| octha a răspuns:

N-are legatura anul trecut cu anul asta...cum adica sa se miste singure? cand se misca te doare?

| myhaelasweety explică (pentru octha):

Numa doare. daca le trag se opresc din miscat

| octha a răspuns (pentru myhaelasweety):

Ma gandeam ca poate ai carcei..nustiu,e ceva pe fond muscular, creierul neputand controla perfect acea zona.du-te mai bine la medic.nu are legatura cu capusa.la capusa in 2-3 luni maxim erai in spital daca erai bolnava de malarie, sau ce boala duce aia, ca in cazul acelui artist

| DanielaSustinRomania a răspuns:

Naspa poate esti posedata,

http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I&t=50s

Vezi filmuletul pote te ajuta