| xBlackAnnonyiim a întrebat:

Va place KFC, McDonald? Big Burger? Nu da stiu e va spun eu ce contine urechile atente:

1.De ce credeti ca copii din america se ingrasa sau din toata lumea? Pentru ca contine Ingrasamant.
2.De ce credeti ca chifla care o mancati de ex Double Cheeseburger va place? Baniuesc ca da el contine:
mazga roz, resturi de animale! asta-i valabil pentru toata alimentele din McDonald & KFC, Big Burger, etc.
Eu vreau sa zic ca eu am mancat si eu dar cand am aflat reteta, n-am mai mancat. Ce zic eu e adevarat adica sa nu credeti ca zic asa sa nu mancati voi dar e adevarat asta...Imi pare rau ca contine fel de fel de feluri.Acuma ma credeti nu ma credeti dar RETINETI! vreau sa va zic daca o sa mancati si nu ma ascultati o sa vedeti ce patiti de ex: Va ingrasati, aveti probleme cu inima, etc.Mai contine si Amoniac lichid care se folseste la perete gen VAR!
Salut!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AlexandraEpureanu a răspuns:

Si care e intrebarea? tongue

| EllaDeny a răspuns:

Stiu si eu ca mancarurile astea de la Mc Donalds, KFC etc. nu sunt sanatoase. recunosc ca si mie imi plac mult dar noroc ca la mine in oras nu se gaseste niciunul de genul asta si de aceea mananc rar cand merg in alte orase.

| Si_Atat_MaKe_1997 a răspuns:

1) nu sunt sanatoase deloc deoarece marfa de la ei este dusa in cantitati uriase congelate ele fiind puse in ulei si ....etc Mircobi care le tin proaspete 2) Mancarea expira in 2 minute adica imediat ce sa raceste 3)Copii din america au mai multe magazine ceea ce inseamna ca mai mult mananca la ei decat acasa Sper ca ti-am fost de ajutor!