| anonim_4396 a întrebat:

Salut
va rog sa ma ajutati cu ceva: eu transpir in palme(probabil ati mai auzit de aceasta cauza de multe ori) si la banchet nu as putea sa dansez pentru ca la-s uda pe partener pe palme >:"

va rog sa ma ajutati
ce pot folosi ca ma chinuie chestia astacrying

PS: la medic am fost si mi-a spus ca "trebuie sa mananc mai multe lactate"straight facestraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreea_3862 a răspuns:

Nu ai probleme cu tiroida?

| whiterose26 a răspuns:

Buna! Uite aici niste sfaturi utile, poate te ajuta!
http://www.ziare.com/......lor-866919
Mult succes si distractie la banchet!

| Iony_5207 a răspuns:

Medicul are dreptate. Ar fii de ajutor sa mananci mai multe lactate si fructe, plus niste Calciu (pastile-gasesti la farmacie). Respecta "regimul" timp de cel putin 1 luna!
P.S.: Renunta la mancarea piperata, sarata sau acra (exemplu.: muraturi)!
Multa bafta!