| anonim_4396 a întrebat:

Daca la banchet ai partener trebuie sa fac ceva anume cum ar fi sa ne asortam? sau ce altceva se mai face?

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu trebuie sa va asortati neaparat, dar daca voi vreti parca sunteti mai draguti.
Trebuie sa dansati, sa socializati etc.
*-*

| drogh a răspuns:

Nu trebuie să te asortezi cu el. Trebuie să cunoşti dansul, să îl simţi pentru a te putea mişca cu partenerul tău. Vin-o cum vrei îmbrăcată! Şi dacă o să aibă parte şi jocuri, trebuie să stai pe lângă dânsul.

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Nu trebuie sa va asortati...Trebuie sa dansati etc etc.

| scooby98 a răspuns:

Nu trebuie sa va asortati doar nu sunteti gemeni trebuie sa dansati etc.