| meetnewpeople a întrebat:

Am fisuri anale si as vrea sa ma duc la un medic (cred ca proctolog se numeste) din Cluj. Va rog sa ma ajutati cu niste informatii! Sa-mi recomandati o clinica particulara sau vreun cabinet daca se poate. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca dati o cautare cu "proctologie Cluj Napoca" o sa gasiti mai multe clinici si cabinete, de unde puteti afla informatii. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma, facand haz de necaz,{de necazul tau}esti rupt/a in fund.banuiesc, ca e nasol, am un coleg cu probleme de genul asta si s-a operat in galati.sanatate iti doresc.