| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog să răspundă doar cine știe: Am 16 ani mi se pare că am părul ușor rar in martea din față(la breton) dacă mă uit foarte atent cand imi este parul mai uns mi se vede pielea capului iar sus la frunte unde incepe parul pe parte staanga si partea dreapta a fruntii sus,nu imi,,incepe,, parul chiar de unde trebuie, nu am cheliosi in familie, pot chelii? ce sa fac? ceva remedii? (sper că m-ați inteles ce vreau sa zic) Ajutoorrr

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NadarraXD a răspuns:

Oțet de mere și cauți pe net cum să îl folosești. E c mai bun. Și poți folosi și Parusan și zinkit (care e bun și pentru unghii și păr)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu-i bai! O frunte lată și păr rar sunt semne de inteligență!