| AlexFX810 a întrebat:

Salutare, am si eu o nedumerire. De cand ma stiu eu mi-am purtat parul pe parte dreapta si am observat ca in partea stanga a capului parca s-a rarit putin. Toata lumea imi spune ca nu am de ce sa imi fac probleme, nu am cheliosi in familie si am un par bogat. Insa ar trebui totusi sa imi fac griji? Adica pare destul de normal dar poate nu imi dau eu seama.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca e o problema, cred ca e doar din faptul ca ai cararea pe dreapta. Daca te deranjeaza asa rau aspectul incearca s-o muti pe mijloc si vezi daca mai e la fel.