| Cristi7Cristinel a întrebat:

Voi ce antiperspirant / deodorant folositi? Cel pe care il foloseam a inceput sa lase urme pe haine (mi-a lasat urme albe la subtrat, la o bluza bleumarin, la o alta neagra si la o camasa in carouri).
Voi ce imi recomandati sa inlocuiesc deodorantul meu actual?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nivea invisible si adiddas invisible niciunul nu lasa urme

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Spray mennenspeedstick power of nature verde sau albastru.

| Cristi7Cristinel explică (pentru RobertMoon):

Nu cred ca am vazut vreodata acest spray in zona in care locuiesc... Data viitoare voi fi mai atent, si sper sa fie bun.

| doareuio a răspuns:

Nivea black and white. Nu lasă pete galbene pe haine albe, nici pete albe pe cele negre sau mai închise. Funda?

| Cristi7Cristinel explică (pentru doareuio):

Il voi incerca... Sper sa fie asa cum se spune.

| irisxd19 a răspuns:

Little black dress