| babyangel a întrebat:

Intrebare pentru fete: voi ce deodorant antiperspirant folositi si recomandati?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Dove...love struck

20 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Cel mai bine ma inteleg cu Nivea Pearls tongue

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Deodorant folosesc unul adidas bărbătesc, dar rar. Prefer stick-urile sau roll-on-urile. Cele de la avon sunt bune. Nu transpiri de la ele şi au un miros plăcut.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dove.

| Sara2 a răspuns:

Nivea fresh, stick rollon sau spray e super si nu transpiri deloc love struck

| annda a răspuns:

Adidas. big grin

| YLLL a răspuns:

Rexonatongue
Verde.

| Irina a răspuns:

Cel mai bine ma impac cu cel de la Dove.

| lola a răspuns:

Garnier mineral. Cel mai bun pe care l-am folosit pana acumhappy

| marsy a răspuns:

Niveea

| Ruxy a răspuns:

Eu folosesc Dove (cu castravete) de aproape 2 ani si mi se pare foarte bun.

| Pinkyx a răspuns:

Eu folosesc Lady Speed Stick
si sunt ft multumita

| Lor3naXD a răspuns:

Rexona, e cel mai bun

| mikella a răspuns:

Rexona, dove astea folosesc

| Madalina_4750 a răspuns:

Eu folosesc Garnier 48h...

| bebe_7919 a răspuns:

Cel mai bun este de la vichi. urmatorul ar fi rexona... da tot vichi este nr 1.

| lily09 a răspuns:

Eu stick de la FOREVER...super bun... e natural si foarte bun

| lolly_6164 a răspuns:

Eu folosesc Lady Speed Stick gel... e destul de ok dar transip cam mult.si sincer nici nu m-am gandit sa-l schimb dar mi-ati dat o ideehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot schimb pe ele straight face
pana acum, cel mai bun mi s-a parut Dove antiperspirant, cu capac albastru. Miroase si foarte frumos. Dupa ce il aplic, mai dau si cu pudra de talc, de la Dalin (pentru bebelusi), ca sa nu transpir sau sa mi se pateze bluzele tongue mai ales vara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little black dress
xoxo
by dydee