| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati ceaiuri bune pentru a ma ajuta sa adorm mai repede si ceaiuri care sa ma calmeze psihic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Asta nu o fac decat escrocii medicali. Pentru astfel de probleme trebuie sa te adresezi medicului psihiatru.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Levantica, sunatoare, tei, roinita etc.
Sunt combinatii gata facute:
https://fares.ro/produs/somn-linistit/

| aimullah123 a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara-ti o cutie de Bien Dormir. Are 10 pastile o cutie si o sa dormi foarte bine. Contine niste plante si melatonina. Si daca te trezesti usor ametit dimineata sa nu te sperii. Stai 5 minute in fund in pat pana te trezesti mai bine si gata big grin

| christine99 a răspuns:

Musetel

| Rd79 a răspuns:

Sunatoare, Passion flower, valeriana...
Dar nu functioneaza la toti. La mine nu au mare efect.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Tei
Cimbrişor
Lavandă
Salvie