| DarkSoul1706 a întrebat:

Salut, vreau să vă intreb ceva. în primul rând vreau să vă spun că am 15 ani, problema mea este că atunci când imi ating capul penisului ma doare, și nu știu de ce. nu e nici o inflamație sau altceva, așa sunt eu de cand ma știu, vreau să știu de ce? pe alți prieteni de ai mei nu ii doare, având aceași vârstă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca l-ai decalotat de curand, la inceput este mai sensibil. Daca nu este acesta cazul, ar trebui sa mergi sa te vada un doctor. Nu e nici o rusine.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te doare in orice stare atat in stare flasca cat si in erectie te sfatuiesc sa mergi neaparat la un control medical deoarece nu este normala o astfel de stare. Pielea glandului fiind foarte fina poate fi sensibila la atingere insa nicidecum dureroasa.