| AlexandruMihhXDD a întrebat:

Când ating capul penisului, ma cam doare, nu știu de ce... Oare sunt capabil sa întrețin relații sexuale?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sensibilitatea foarte pronuntata a glandului penian, de regula se manifesta in perioada care urmeaza imediat dupa primele decalotari. Doar daca vei practica masturbarea repetata si iti vei atinge cat mai des si din ce in ce mai ferm suprafata glandului glandului, gradual va scadea sensibilitatea si intr-un timp relativ scurt va dispare senzatia de disconfort si/sau de durere resimtita in prezent. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Cu timpul va fi plăcut...

| Emilian65 a răspuns:

Da.