| missdeea28 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva...vara cand stau in casa(nu in todeauna) ma apuca frigul, imi pun si un hanorac, dar in mijlocul veri...chiar asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

E si normal sa fie asa, cred ca la majoritatea li se intampla, depinde cum ai pozitionat apartamenul. daca e cu fatada spre umbra e foarte normal

| GreenSky a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si miehee hee stiu e ciudat. in casa stau cu hanorac si cand ies afara imi vine sa mor de caldura.
Dar noaptea nu e acelasi lucru. e foarte cald.
nu stiu de ce depinde.cred ca e prea izolat ca sa patrunda caldura si razele solare.hee hee

| Piscotel a răspuns:

La mine in casa vara este foarte frig, atat de frig incat dorm cu hanorac.

Deci nu esti singura.Incearca sa iesi afara, o sa-ti fie dor de casa imediat.