| agheu93m a întrebat:

Salut, vreau si eu o lista cat puteti de mare cu medicamente pentru creier, anume : pentru concentrare,pentru memorie,pentru energie, trezire mai usoara. am invins lupta cu depenpendenta de canabis dar nu ma simt deloc bine din punct de vedere al creierului ...trezire foarte grea ( nu aud alrma) ma concentrez foarte greu cand am nevoie, am o afacere de administrat zilnic, vorbesc cu 20-30 de clientii pe zi si numai dau randament deloc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

In ordine alfabetica:
Ananas
Afine
Agris
Avocado

Lista completa: https://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_plante_cu_fructe_comestibile
Sa nu uiti de carne, de preferat slaba si hidratare corespunzatoare.
Nu de pastile ai nevoie, ca ai scapat de o dependenta si dai de cea de pastile, ci de un mod de viata sanatos si o dieta echilibrata.

| DinPlante a răspuns:

Neuro Optimier este un produs foarte complex, cu rezultate foarte bune pentru concentrare, memorie si altele. Iata prospectul:
https://www.putereaplantelor.ro/neuro-optimizer-secom-60-capsule.html