| DorelConstantin a întrebat:

Salutare, am o intrebare daca alerg prin casa pot slabi la picioare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La picioare ai mai multa masa musculara, deci e bine dar nu alergi in casa si afara

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Alergi în jurul mesei?

| 1Marinn1111 a răspuns:

Alergatul in casa pe loc nu se compara cu alergatul afara, cand o sa slăbește slăbește putin peste tot bineinteles.

| gabriel11536 a răspuns:

Daca e sa slabesti slabesti peste tot nu doar la picioare...Dar nu cred ca vei arde destule calorii fugind prin casa ca sa slabesti.In schimb daca faci cardio afara sigur vei slabi.