| DANIEL8373729 a întrebat:

Salutare...
Am și eu o problemă, săptămâna trecuta m-am lovit la un picior, mai exact piciorul stang(la pulpa ).
Mi-a sarit carligul de la o centura in pulpa(gambă) de săptămâna trecută am fost la doctor am facut și raza la picior, e totul ok, dar tot ma doare foarte tare muschiul si nu pot indrepta piciorul de durere, ceva informatii...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Marbea a răspuns:

Trece mai greu pentru ca e un traumatism al muschiului. Eu ma cazut de pe scaun si m-am lovit de un colt la spate, 6 luni am avut dureri, ma durea si cand respiram.

| User23434 a răspuns:

O să-ți treacă, doare tare deoarece picioarele sunt și foarte folosite, ca doar nu mergi în mâini. Pana atunci nu știu, folosește ceva crema, poate ajuta.