| xXxStefaNNNxXx a întrebat:

Salutare, TPU am si eu o intrebare:
Am o problema cu piciorul, cand merg cateodata simt ca parca mi se intinde muschiul de la talpa tare si ma doare, de obicei la piciorul stang dar cateodata si al cel drept.Credeti ca ar trebui sa merg la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DrLolo a răspuns:

Te doare,, muschiul din talpa'' ai plaftus
Este o chestie minora dar du-te la medic

| Larissa008 a răspuns:

Daa. Ori ai ceva probleme la picior sau poate ai doar febra musculara, dar parerea mea este ca ar fi mult mai indicat sa consulti un medic. Funda? puppy dog eyes