| juliettedub a întrebat:

am o problema. pe piciorul stang intre genunchi si gamba mi-a aparut o ca o umflatura in piele, tare. se simte doar cand imi incordez piciorul. nu imi amintesc sa ma fi lovit tare, considerabil. va rog sa ma ajutati. sunt cam speriata...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Te doare? Dacă nu, poate fi un lipom. Dacă nu-ţi trece în următoarele câteva zile mergi la un medic să confirme(sau să infirme). Nu e periculos, dar poate fi inestetic.

| annadouapuncteics a răspuns:

Eu zic sa mergi totusi la un doctor pentru ca e cel mai bine! :*