| Dila_Alex_1997 a întrebat:

Salutare, aparatul FitMaxx 5, este bun?
După câtă vreme se observă rezultatele?
Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Eu nu recomand mi se pare ca este promovat si bagat pe gat clientilor daca tu vrei sa faci muschi vei face cu vointa ta nu cu un aparat.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Un singur aparat este cam putin, adica poti sa-ti antrenezi toate grupele de muschi? Nu avem doar brate, abdomen si picioare, ci trebuie sa iei in considerare fiecare grupa de muschi de la biceps, triceps, piept, spate, oblici, etc.etc.
Iar cu un antrenament complex si o alimentatie pe masura rezultate ar trebui sa apara in cateva luni. Asta nu inseamna ca luni, miercuri si vineri antrenament si sambata, duminica la pizza si bere. Trebuie putin strictete, ambitie si perseverenta.

| Strîmby_Allex_1997 a răspuns:

Incredibil! Aparatul fittmax
5 da rezultate in doar 5 saptamani! Cumparatzy acum!