| Lov3Y0U a întrebat:

As vrea sa știu și eu cum sa ma îngraș mai rapid pe timpul vacantei de vara.
Am 1.70 și 54 kg.
Am avut 60 de kg, adică greutatea normala și ma despărțisem de prietena mea și nu prea am mai avut pofta de mâncare, am stat stresat și probabil de aceea am slăbit asa.
Și acum vreau sa fiu din nou la greutatea normala la 1.70 cat am eu.
Am nevoie de sfaturi!
Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mariaaaavev a răspuns:

Stai o saptamana cu prietenul meu si cu bunicii lui, o sa ai rezultate :* laughing

| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrasi, ca nu vrei sa pui grasime. Trebuie sa iti cresti masa musculara. Fa sport macar de 3 ori pe saptamana si ia mese regulate.