| alexandru1014 a întrebat:

Ce părere aveți de Forcapil?
Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana2103 a răspuns:

O prostie scumpa care contine tot vitamine

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Din punctul meu de vedere un chici facut doar ca sa ia banii la fraieri
parerea mea

| JupiteraAstrea a răspuns:

Buna! Eu una personal am inceput tratamentul cu Forcapil Hair Active pentru 30 de zile si dupa am continuat cu Forcapil 180 capsule pentru inca 3 luni.
Este un supliment alimentar/vitamine iar eu chiar am rezultate, nici nu imi mai cade asa mult si am si foarte mult "baby hair" crescut ce imi ofera volum.
Am gasit si aici un articol despre forcapil. Ca sa alegi ce ti se potriveste : https://www.gardianul.ro/ingrijire/forcapil
De altfel conteaza si ce sampon si balsam folosesti.