| pyco a întrebat:

Salutare!
Ce sunt carbohidratii si la e ajuta?
Daca vreau sa mai cresc (inaltime, greutate, masa muscular) trebuie sa iau carbohidrati?
Acesti carbohidrati sunt buni http://bull-attack.com/......etten.html

Au efecte secundare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Te poti documenta de aici http://www.culturism.ro/......drati.html

| pietrean a răspuns:

Carbohidratii sanatosi sunt fructele, legumele, cerealele, care intensifica metabolismul, asigura calorii? energie organismului.Cred ca doar cele sanatoase te intereseaza.
Daca vrei sa afli mai multe, tasteaza pe GOOGLE:carbohidrati+crestere+masa+musculara

| pietrean a răspuns:

Carbohidrati sanatosi in PAINEA SI CEREALELE INTEGRALE, altfel pui peste tot grasime, deci "cresti"in latime! Iar pastele nu trebuiesc fierte foarte mult, mai mult sa le simti putin tare cand le mesteci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Carbohidratii sanatosi si naturali ii gasesti in paine, paste, cereale etc.
Pentru cresterea in inaltime iti recomand inot, baschet, volei.
Te pup!

| andrw1929 a răspuns:

Sunt sanatosi ii gasesti in fructe, paste, etc
Ajuta la cresterea inaltimii!