| D0DG3 a întrebat:

Salutare,
Cine imi poate spune si mie cat costa o operatie de apendicita laparoscopica, cat dureaza, si care este perioada de refacere recomandata?
Doresc ca cei care raspund sa aiba informatii recente, din 2015, daca este posibil.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pekinezlovercute a răspuns:

Daca esti copil - adolescent operația e pe gratis, va trebui sa te internezi in spital timp de 8 zile, refacerea e destul de grea si dureroasa, dar este obligatoriu de facut persoanelor cu probleme grave. Stiu toate astea deoarece fratele meu a fost operat de apendicita

| D0DG3 explică:

Am implinit 18 ani thinking