| Georgian22 a întrebat:

Salutare, dimineata mananc combinatie de : fulgi de ovăz, fulgi de grau, fulgi de porumb, stafide, seminte de in, seminte de floarea soarelui.
E buna combinatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru pasarele?
E perfecta!

| Adry05 a răspuns:

De ce ai mâna numa semințe goale? ăla nu-i mic dejun, semințele le adaugi unei mese deja existente nu creezi o masă doar din ele

| RoCkKiD a răspuns:

Nu stiu care e scopul pentru care faci asta dar as sugera sa te intrepti mai degraba catre cereale integrale in detrimentul fulgilor, peste poti sa adaugi orice seminte vrei.

In plus, as zice sa nu exagerezi cu asta pentru ca daca faci o schimbare de dieta super hard core pentru o luna este irelevant, gaseste ceva ce iti place si iti permite sa continui pe termen lung.