| golanu23 a întrebat:

Salutare.Este adevarat ca in 2012 va fi anul cataclismului (Sfarsitului Lumi)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nimeni nu stie asta cu adevarat, toate ce se spun sunt doar pure speculatii, fara a avea o baza reala si motive obiective, facute de cei care vor sa iasa in evidenta si nu au cu ce altceva. Vom trai si vom vedea(cei care vor trai, sper ca si eu). Numai bine!

4 răspunsuri:
| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,nu'i adevarat draga,cand simti ca mori, atunci ti'e sfarsitul! Pana atunci, traieste'ti viatahappy

| AndutzaAndu a răspuns:

Daaa, sigur laughing. O sa fie aceeasi teapa ca si in 2000 ca si atunci ziceau ca o sa vina sfarsitul lumii. Sunt sigura de asta. Te aburesc astia ca vine apocalipsa. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| diana_4944 a răspuns:

Nu! acest subiect este o inspratie pentru. TV, nu este adevara ca in 2012 vom muri, daca ar fi fost adevarat ar fi incepunt din acest an (2011) sa ne avertzeze serios!