| alex495 a întrebat:

Salutare, eu am barba neagra, dar de cand am lasat o sa creasca mai mare decat de obicei au aparut fire rosii ( maro roscat inchis) de marime cu cele vechi, dar sunt maro roscat. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E posibil sa fi folosit niște produse pe fata care au dus la decolorarea parului. De obicei decolorarea se prduce de la soare, poate fi produsă și de alte chestii precum zeama de lămâie...

| alex495 explică (pentru Bondarel99):

Acum o sapt am dat cu ulei de ricin, dar chestia e ca au aparut doar in zona ciocului si mustatii, nu s multe, dar se vad chiar si de la distanta de la care se tine o conversatie.

| RAY a răspuns:

Fire rosi? imi poti da o poza cu barba ta ca e ciudat asa ceva nu am mai vazut

| alex495 explică (pentru RAY):

Maro roscat, nu sunt chiar rosii. am scris in paranteza