| Antonimu a întrebat:

Am observat un lucru foarte ciudat. Mi-am lasat musta cioc si barba si am observat ca am fire de par alb in barba si ROSII, FIRE ROSII IN BARBA?! Si nu doar cateva, ci multe. Eu de fel sunt brunet, barba neagra...dar nu inteleg ce se intampla. Este vreo afectiune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MissUnkown2 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa consulti un medic. Cred ca dermatolog.