| anonim_4396 a întrebat:

Salutare grup!
Am asa o problema, de cateva zile am un tremur la ochiul stang.
Nu e incontinuu dar sunt asa perioade se zbate, se opreste.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lipsa de calciu și magneziu, ia 3 săptămâni calciu și magneziu și o sa îți treacă, daca nu te duci la medicul de familie sa îți de-a trimitere la un specialist sa nu plătești consultația. Poate fi și de la stres, un masaj cu acupunctura are multe beneficii contra stresului cotidian.

2 răspunsuri:
| Raulisky20 a răspuns:

Am avut accesi problema cred că mi s-a zbătut o săptămână dar mi-a trecut fără să fac nimic

| RxTx a răspuns:

Asa patesc si eu e de la căldura si de la oboseala si de la ochelari si de la sămânța de noua gripă
se strâng toate astea si apare si ca o ceață dacă te uiti la bec
ia vezi daca nu cumva fara ochelari vezi in jurul becului ca un HALO ca o para ca un balon colorat

asta inseamna ca trebuie sa te speli pe ochi in ochi si sa te duci la culcare