| karaoke51 a întrebat:

Salutare. Ieri mi-am scos o masea si inca ma doare. E normal?
Locul unde a fost maseaua s-a facut verzui. Sa fie puroi? E ceva de rau? Sau e normal? Help pls straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ireene a răspuns:

S-ar putea sa fie puroi consulta un stomatolog si ia calmante.

| elly_2578 a răspuns:

Nu e normal straight face. mai bine du-te la dentist. vezi ce ai happy

succes happy! bye

| Da3mon a răspuns:

Du-te la un doctor sau la un stomatolog. Nu mai sta pe ganduri

| cristina_5743 a răspuns:

Nu e normal...

| cristina_5743 a răspuns:

Nu e normal ca rana sa fie verzuie...